You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Вгору

Інформація про прийняття обробці та доставці замовлень

Одне з найважливіших моментів роботи служби доставки квітів "Florence" - це ТЕРМІНОВА ДОСТАВКА ПО МІСТУ ТА ОБЛАСТІ! Ми цінуємо наших клієнтів і виконуємо навіть найважчі завдання в мінімальний термін і цілодобово. Одержувачем можете бути Ви або вказана Вами особа з адресою або тільки номером телефону одержувача. Якщо Ви не знаєте, де знайти одержувача, але у Вас є його номер телефону, то ми самі зв'яжемося з адресатом і уточнимо, де і коли йому буде зручно отримати "ПОСИЛКУ"!

Важливо !! Ми цінуємо ефект сюрпризу і завжди зберігаємо інтригу і до останнього одержувач не здогадується, що саме його чекає!


 Ми знаємо наскільки важливо для наших клієнтів бути впевненим в якості і фактичному виконанні свого замовлення. Тому ми відправляємо фотозвіт букета, який відправлений на доставку, а також робимо фотозвіт букета при прийнятті його одержувачем (за умови згоди одержувача). Що і є фактом і підтвердженням, що саме такий букет був доставлений такому то особі.

 


Прийом і обробка замовлень на доставку букетів та подарунків:

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.
Обробка отриманих замовлень з 9:00 до 19:00 щодня без вихідних.
Прийом замовлень по телефону з 9:00 до 19:00 щодня без вихідних.
Доставка прийнятих та підтвердженних замовлень - цілодобово.


Тарифи доставки:

Доставка по великих містах України - безкоштовно.
Доставка в передмістя або віддалені населені пункти прораховується в індивідуальному порядку нашими операторами.
Доставка с 20:00-9:00 оплачуеться згідно тарифів. 


Терміни виконання доставки букета:

1. Доставка проводиться в зазначений, замовником, день і час.

2. Термінова доставка можлива протягом 2х годин з моменту замовлення за умови прийому, узгодження і отримання оплати до 19:00. В іншому випадку замовлення буде оброблено та доставлено наступного дня не раніше ніж з 11:00 ранку.

3. Замовлення на доставку в святкові дні (8 березня, 14 лютого, випускні вечори і останні дзвінки, новорічні та різдвяні свята) настійно рекомендуємо оформляти заздалегідь, мінімум за 2-3 дня, до бажаної дати доставки. Від цього залежить наявність обраного Вами квітки і точності доставки по часу. В іншому випадку, кур'єрська служба доставки квітів Florence не дає гарантії доставки букета в термін, про це Вас в обов'язковому порядку попередять наші оператори при оформленні та підтвердженні замовлення!

4. Час доставки може збільшуватися в зв'язку зі складністю виготовлення букета, ситуації на дорогах, або завантаженістю кур'єрів!

Вартість доставки:

З понеділка по неділю з 09:00 до 20:00 безкоштовно.
Вечірня доставка з 20:00 до 22:00 від 150 до 200 гривень.
Нічна доставка з 22:00 до 7:00 від 200 до 250 гривень. Нічна доставка здійснюється тільки по передоплаті.
Доставка замовлень в передмістя і віддалені населені пункти розраховується індивідуально (уточнюйте у оператора). Доплата за доставку може проводитися окремо, після узгодження деталей, які можуть вплинути на вартість доставки.

При замовленні на суму менше 500 грн. доставка оплачується окремо і становить 100 грн.

Місце доставки:

Може бути будь-який: будинок, місце роботи одержувача, пологовий будинок, лікарня, кафе та інше. Одержувачем може бути Ви, або вказане Вами особа, з адресою або тільки номером телефону одержувача. Замовлення може бути доставлений за іншою адресою, вказаною відправником або отримувачем, але всі можливі додаткові витрати і ризик збільшення терміну доставки лежать на замовнику. Так само, на прохання одержувача, ми можемо доставити букет третій особі, про що замовник буде проінформований письмовим або усним способом.
У разі невиконання своєчасно оформленого і оплаченого замовлення з вини служби доставки квітів Florence, гарантується повернення коштів, в повному обсязі. Компанія несе відповідальність тільки перед замовником.

Звертаємо Вашу увагу на те, що претензії з приводу якості букета приймаються ТІЛЬКИ В МОМЕНТ ПЕРЕДАЧІ букет кур'єр одержувачу.

 Кур'єрська служба доставки квітів робить фото одержувача в подарунок! У разі відмови від запропонованої послуги, передбачено підпис одержувача в бланку замовлення при отриманні букета.

 

Особливості доставки

Сплачена сума не повертається замовнику, якщо доставку неможливо виконати з наступних причин:

- неправильно вказана адреса одержувача, при заповненні замовлення;
- одержувач відсутній (переїхав, поїхав у відпустку і т.д.);
- невірні дані відправника, які не дозволяють з ним зв'язатися;
- одержувач відмовився прийняти подарунок;
- скасування замовлення після того, як він вступив в роботу.

В особливих випадках ми пропонуємо нашим замовникам наступне:

якщо одержувач відсутній за вказаною адресою в зазначений час, а з замовником не вдалося зв'язатися в терміновому порядку для уточнення інструкцій, кур'єр може передати букет надійному третій особі (родичі, сусіди, консьєрж, адміністратор). Якщо це не виявилося можливим, букет буде повернений в офіс, про що Ви будете проінформовані. До з'ясування ситуації букет буде перебувати в належних умовах для його збереження.
Повторна доставка Вашого букета оплачується додатково. У разі відмови замовника від доплати гроші не повертаються, тому що умови договору з нашого боку були виконані в повному обсязі. Так як квіти і кошики фруктів - це швидкопсувний продукт, то компанія залишає за собою право зміни складу і зовнішнього вигляду товару на 20 - 25% зі збереженням загальної ідеї замовлення.


Однак ми цінуємо наших клієнтів і в більшості випадків знаходимо можливість поміняти одержувача або адресу доставки, всі деталі обговорюються індивідуально з нашим оператором і в письмовому вигляді підтверджуються замовником.
Всі переговори і текстові повідомлення синхронізуються і зберігаються. У разі виникнення спірних ситуацій, можливо дозвіл їх в мирному порядку, шляхом перегляду попередньої листування або прослуховування запису телефонних переговорів.