You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Вгору

Інтернет магазин доставки квітів і подарунків "Florence"

Успішний розвиток нашої компанії, завдяки тому, що ми підтримуємо на високому рівні обслуговування своїх клієнтів, серед яких величезна кількість постійних покупців, які користуються послугами нашого магазину і його кур'єрської служби доставки квітів. Цьому сприяє чітка структура роботи кожного співробітника нашої компанії і суворої відповідальності за результат його праці, а також професіоналізм персоналу
 • 14500

  Здійснених доставок 

 • 81%

  Постійних клієнтів

 • 5 лет

  На ринку

Наші переваги  

 • Доставка квітів по всій Україні 

  Ми здійснюємо доставку по всій Україні - цілодобово. Дорожимо кожним нашим клієнтом і розуміємо, що є необхідність в отриманні послуги саме коли це важливо для клієнта. Доставляємо букет в те місце і час коли це зручно для нашого клієнта. Виконуємо навіть найважчі завдання в мінімальний термін і цілодобово. Якщо Ви не знаєте, де знайти одержувача, але у Вас є його номер телефону, то ми самі зв'яжемося з адресатом і уточнимо, де і коли йому буде зручно отримати "ПОСИЛКУ"! Ми цінуємо ефект сюрпризу і завжди зберігаємо інтригу і до останнього одержувач не здогадується, що саме його чекає!

 • Найвича якiсть 

  Ми працюємо тільки зі свіжим квіткою і під клієнта. У нас букети робляться тільки під замовлення і ви можете бути впевнені в тому, що Ваш букет простоїть довго і буде радувати ваших близьких не один день! Ми знаємо наскільки важливо для наших клієнтів бути впевненим в якості і своєчасності виконання свого замовлення. Тому ми відправляємо фото букета, який відправлений на доставку, а також робимо фотозвіт при врученні одержувачу (за умови згоди одержувача). Що і є фактом підтвердження виконання замовлення. Також, ми пропонуємо ознайомитися з інструкцією догляду за квітами на нашому сайті.