You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Вгору

Способи оплаты 

Для нашого інтернет - магазину «Florence» важливий кожен клієнт. Нашим покупцям надається широкий вибір способів оплати обраного товару. Вибираючи свій спосіб оплати, Ви потрапляєте під програму захисту покупців PayMaster.ua. PayMaster - це сучасний платіжний сервіс для прийому платежів в інтернеті на сайті включаючи такі платіжні інструменти як: карти Visa / MasterCard, WebMoney, Приват24, EasyPay, LiqPay, Bitcoin. Програма дає гарантію захисту Вашої угоди і в разі якщо: товар, який Ви замовили, чи не був доставлений або доставлений товар суттєво відрізняється від обумовленого Вами заздалегідь з менеджером інтернет - магазину доставки квітів «Florence». 

Варiанти оплати   

 • Фізичним особам доступні такі платіжні інструменти як: карти Visa / MasterCard, WebMoney, Приват24, EasyPay, LiqPay, Bitcoin і багато інших.

 • Безпека платижiв 

  Після оформлення замовлення ви будете перенаправлені на сайт сервісу. Всі дані, введені вами на платіжній формі процесингового центру PayMaster, повністю захищені відповідно до вимог стандарту безпеки PCI DSS. Ми отримуємо інформацію тільки про скоєний вами платежі.

  Відразу після здійснення платежу ви будете перенаправлені назад на наш сайт. Інформація про ваш платіж поступає до нас в перебігу декількох хвилин.

  "докладнiше про програму" 
  * Відповідно до умов Програми і у випадках, передбачених Програмою

 • Гарантії оплати

  Для нашого інтернет - магазину «Florence» важливий кожен клієнт. Нашим покупцям надається широкий вибір способів оплати обраного товару. Вибираючи свій спосіб оплати, Ви потрапляєте під програму захисту покупців PayMaster.ua. PayMaster - це сучасний платіжний сервіс для прийому платежів в інтернеті на сайті включаючи такі платіжні інструменти як: карти Visa / MasterCard, WebMoney, Приват24, EasyPay, LiqPay, Bitcoin. Програма дає гарантію захисту Вашої угоди

Сплачена сума не повертається замовнику, якщо доставку неможливо виконати з наступних причин:

неправильно вказана адреса одержувача, при заповненні замовлення;

одержувач відсутній (переїхав, поїхав у відпустку і т.д.);

невірні дані відправника, які не дозволяють з ним зв'язатися;

одержувач відмовився прийняти подарунок;

скасування замовлення після того, як він вступив в роботу.

Однак ми цінуємо наших клієнтів і в більшості випадків є можливість поміняти адресата або адресу, всі деталі обговорюються індивідуально з нашим менеджером і в письмовому вигляді підтверджуються клієнтом.

Всі переговори і текстові повідомлення синхронізуються і зберігаються. У разі виникнення спірних ситуацій, можливо дозвіл їх в мирному порядку, шляхом перегляду попередньої листування або прослуховування запису телефонних переговорів.